Stik z nami
Stik z nami
stik s ERGO
Vam lahko še kako pomagamo?

Tukaj smo za vas.

Pokličite nas 080 60 68

Asistenčna številka
za klice iz tujine:
+386 1 560 65 63

Delovni čas:
od ponedeljka do petka
od 8 h - 16 h

Nazaj na pregled

Kariera

Zavarovati sočloveka je lepa naloga. Postanite del naše ekipe! Iščemo angažirane in odgovorne sodelavce.

Delovno okolje

Zavarovanja bodo v prihodnosti še pridobila na pomembnosti, na kar kažejo tudi trendi na področjih blizu nam, prav tako pa tudi po svetu. Zato vam delo v zavarovalništvu nudi varnost v smislu zagotovljenega delovnega mesta, tudi za daljše obdobje.

Našim zaposlenim se že od samega začetka sodelovanja nudi odlično izobraževanje in pravo podporo, ki vodi k skupnemu uspehu. In to zato, ker se zavedamo, da lahko samo skupaj hitreje napredujemo.

Kaj nudimo?

Strokovne izzive, stalno podporo pri delu in možnosti napredovanja v uspešni zavarovalnici, ki je del evropske zavarovalne skupine.

Kaj pričakujemo?

Naš uspeh temelji na kvalitetnih zavarovanjih in storitvah, hkrati pa tudi na entuziazmu zaposlenih. Zadali smo si cilj, da bodo v naši sredini zaposleni visoko motivirani sodelavci, ki so željni osebnega in strokovnega razvoja. Od bodočih sodelavcev pričakujemo strokovnost in profesionalizem v komuniciranju z našimi partnerji. Lastna kreativnost in pripravljenost biti del ERGO ekipe pa sta še dodatni prednosti, ki doprineseta k temu, da postanete del rastoče ERGO družine.

In če imate lastnosti, ki jih iščemo, nam pošljite svojo ponudbo z življenjepisom na kadri@ergo.si.

Že vnaprej se veselimo.

Razpisana delovna mesta

Vabljeni k ogledu aktualne zaposlitvene ponudbe.

Zavarovalni zastopnik (m/ž)

ERGO zavarovalnica, podružnica v Sloveniji, članica ERGO Group, ene izmed največjih nemških zavarovalniških skupin, zaradi hitre rasti in širitve poslovanja na območje celotne Slovenije, išče nove sodelavce.

Ste pripravljeni sprejeti izziv? Izkoristite priložnost! Pridružite se nam in skupaj bomo uresničili svoje cilje.

V svojo sredino vabimo perspektivne kandidate na delovnem mestu:

ZAVAROVALNI ZASTOPNIK (m/ž)

Od kandidatov pričakujemo:

  • vsaj srednješolsko izobrazbo
  • dovoljenje AZN za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja
  • zaželjene vsaj 1 letne delovne izkušnje v zavarovalništvu
  • iskanje potencialnih strank za sklenitev zavarovalnih pogodb
  • priprava zavarovalnih pogodb in ponudb
  • poznavanje dela z računalnikom
  • vodenje evidenc
  • veselje do dela z ljudmi
  • organizacijske sposobnosti in komunikativnost
  • sposobnost samostojnega dela, iniciativnost in kreativnost
  • spodobnost za timsko delo in pozitivne osebnostne lastnosti
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz
Ponujamo vam:
  • zaposlitev za določen, nedoločen čas ali sodelovanje preko s.p.
  • možnost osebnega in kariernega razvoja
  • izobraževanja in usposabljanja
  • možnost neomejenega zaslužka, vezanega na realizacijo plana
  • stimulativno nagrajevanje
  • urejeno, dinamično in ustvarjalno mednarodno delovno okolje
Zavarovalne zastopnike iščemo na območju celotne Slovenije. V kolikor izpolnjujete zgoraj navedene pogoje, vas vabimo, da prijavo na razpis za prosto delovno mesto z življenjepisom pošljete na elektronski naslov kadri@ergo.si.

Strokovni sodelavec za IT (m/ž)

ERGO zavarovalnica, podružnica v Sloveniji, članica ERGO Group, ene izmed največjih nemških zavarovalniških skupin, zaradi hitre rasti in širitve poslovanja na območju celotne Slovenije išče nove sodelavce.

Ste pripravljeni sprejeti izziv? Izkoristite priložnost in se nam pridružite. Skupaj bomo uresničili naše cilje.

V svojo sredino vabimo perspektivne kandidate za naslednje delovno mesto:

Vaše delovne naloge bi zajemale:

  • zagotavljanje IT podpore uporabnikom računalniških sistemov zavarovalnice,
  • urejanje namenske aplikacije za spremljavo nalog (ticketing),
  • odprava napak na strojni in programski opremi na 1. nivoju,
  • posredovanje in nadzor nad odpravo napak na 2. nivoju.
  • zaključeno srednješolsko izobrazbo,
  • komunikacijske veščine in razumevanje potreb uporabnikov,
  • poznavanje operacijskih sistemov Windows,
  • osnovno poznavanje dela s SAP je prednost,,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • dobre komunikacijske spretnosti,
  • sposobnost dela s strankami in sposobnost timskega dela,
  • spretnosti za reševanje problemov.
Ponujamo:
  • zaposlitev za določen čas z 1-mesečnim poskusnim delom in možnostjo podaljšanja,
  • urejeno delovno okolje v Ljubljani,
  • dinamično in ustvarjalno mednarodno delovno okolje,
  • možnost strokovnega usposabljanja doma in v tujini,
  • stimulativno nagrajevanje.

V kolikor izpolnjujete zgoraj navedene pogoje, ste dovolj resni in ambiciozni, vas vabimo, da prijavo na razpis za prosto delovno mesto in življenjepis pošljete na elektronski naslov kadri@ergo.si do 28. septembra 2018.

Izjava o varovanju osebnih podatkov

S posredovanjem prijave in svojih osebnih podatkov dovoljujete, da ERGO zavarovalnica, podružnica v Sloveniji obdeluje in hrani moje podatke z namenom vodenja podatkov zainteresiranih kandidatov za zaposlitev in sicer toliko časa, da bo dosežen namen, zaradi katerega se zbirajo, obdelujejo in vodijo oz. za največ 12 mesecev.

Vaši osebni podatki in podatki o posredovanih izkušnjah se lahko posredujejo tretjim osebam le z vašim izrecnim soglasjem. Strinjate se, da vas zaposleni v ERGO zavarovalnici, podružnici v Sloveniji lahko kontaktirajo z namenom izvedbe izbirnega postopka za zaposlitev.

Zgornje dovoljenje se lahko kadarkoli prekliče v pisni obliki (velja elektronsko sporočilo na kadri@ergo.si).

Vaša ocena strani

5 5